Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Parasını almadan bir yere gitmez

Parasını almadan bir yere gitmez

Sarı lacivertli camia Hasan Ali’nin düğününde bir araya gelirken Vitor Pereira “Çok fazla işim var” deyip katılım göstermedi. Yönetime yakın isimler, istifa etmemekte direnen tecrübeli hocanın gitse dahi parasını alacağını konuşuyor.

08.08.2016 21:58

F.BAHÇE’de, takımdan gönderilmek istenen teknik direktör Vitor Pereira’nın durumu şimdilik askıda... Ancak yaşanan gelişmeler, olası ayrılık sürecini hızlandırıyor gibi... Önceki akşam Hasan Ali Kaldırım’ın dünya evine girdiği düğüne oyuncusu tarafından davet edilen Pereira’nın, “Çok fazla işim var. Yanında olmak isterdim ama işlerimi bitirmem gerek” dediği öğrenildi.

Portekizli hocanın bu sözler sonrası düğünde yer almaması, “O da tamamen bağları kopardı” yorumlarını beraberinde getirdi...

YÖNETİM BEKLEMEYE GEÇTİ
 

KULÜBE yakın kaynaklar, takımıyla bağları kopmasına rağmen istifa etmemekte direten Pereira’nın, 1 yıllık ücretini alıp ondan sonra ayrılmak istediğini ifade ediyor. Fenerbahçe yönetimi ise beklemeye geçmiş durumda... Şimdilik Pereira üzerinde herhangi bir baskı kurulmuyor.Ancak hem başkan Aziz Yıldırım hem de bazı yöneticiler, Pereira ile görüşüp sert biçimde uyarılar yaptılar.

 

TARAFTARLAR DA İSTEMİYORPEREIRA’nın takımdan da kopuk olması ve futbolcuların neredeyse hiç birinin kendisine inanmaması da artık Portekizli teknik adamla olmayacağınının açık göstergesi... Vitor Pereira ile daha fazla zaman kaybedilmemesini isteyen Fenerbahçeli taraftarlar da sosyal medyada kulübün hesapları üzerinde büyük baskı kurmuş durumdalar.Hatta Hasan Ali Kaldırım’ın düğününde takımın gösterdiği birliktelik ve arkadaşlık görüntüsü bile sarı lacivertli taraftarlar tarafından Vitor Pereira’nın gecede olmasına bağlandı...

Yorumlar | 0
üye profil