Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Paramız var!

Paramız var!

“UEFA kriterlerine uygun şekilde yolumuza devam ediyoruz. Transfer için bütçe sorunumuz yok. Gelirlerimizi artırdık, giderlerimizi de oldukça düşürdük”

14.10.2016 02:00

“UEFA kriterlerine uygun şekilde yolumuza devam ediyoruz. Transfer için bütçe sorunumuz yok. Gelirlerimizi artırdık, giderlerimizi de oldukça düşürdük”

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA kriterlerine uygun şekilde yola devam ettiklerini açıkladı. Bülbüloğlu, "UEFA ile yaptığımız sözleşme, bize gelirlerimizin yüzde 60'ı kadar transfer hakkı tanıyor. Bunu ilk etapta 100 milyon civarında düşünmüştük ama şu anda gelirlerimizi artırıyoruz. 61Cell ihalesinden yaklaşık 30 milyon liralık bir nakit gelir sağladık. Loca satışları ve sponsorluk çalışmalarımız devam ediyor. Gelirlerimizi artırdığımız sürece bunun yüzde 60'ına yansıyan kısmıyla transfer bütçesi oluşturabiliyoruz. Zaten çok yüksek rakamlarla transferlerimiz de olmayacak. Transfer çalışmaları ne olursa olsun UEFA kriterleri gözetilerek yapılacak" diye konuştu.Serdar Taşçı, Trabzon'a hazır: Seve seve gelirimdevre arası transfer dönemi için adı Trabzonspor ile anılan Spartak Moskova'nın Türk asıllı Alman oyuncusu Serdar Taşçı, bordo-mavili ekibe yeşil ışık yaktı. Radyospor'a konuşan tecrübeli savunma oyuncusu, "Şu anda lige konsantre olmuş biçimde çalışıyorum. Transfer konusuna gelince, transfer dönemi başlayınca belli olmuyor. Sezon sonu kontratım bitiyor ama bir yıllık opsiyonum da var. Bana şu anda gelen bir teklif yok, medyadan duyuyorum. Tabii ki neden olmasın, seve seve, şartlar uyarsa Türkiye'de oynarım" ifadelerini kullandı.Beyler taraftar savaşmanızı istiyor!Akhisar maçı öncesi teknik direktör Ersun Yanal takımın motivasyonunu artırmak için yoğun çaba harcıyor. Oyuncularından skor ne olursa olsun savaşmalarını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, "Bu taraftar sahada savaşmanızı istiyor. Akhisar karşısında o mücadeleyi taraftarlara gösterseniz onlar da sonuç ne olursa olsun tribünlerde o derece etkili olurlar" dedi. Yanal, 3 sarı kartı olan Mehmet Ekici'yi de Galatasaray maçı öncesi uyardı.

Yorumlar | 0
üye profil