Özbek: Antrenör değişikliği sözkonusu değil

Özbek: Antrenör değişikliği sözkonusu değil
Yayınlanma Tarihi: 05.12.2017 18:44 | Değiştirme Tarihi: 05.12.2017 18:44

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Antrenör değişikliği sözkonusu değildir.

Ligin başındaki performansı yakalamak istiyoruz. Üzüldüğümüz maçlardan ders çıkarıyoruz. Gereken ikazlar yapılıyor. Hiçbir G.Saraylı'nın bu konuda tereddütü olmaması lazım. Terim'le görüşmedik. Arayış içinde değiliz" dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Özbek, son maçlardaki kötü performansı nedeniyle geleceği tartışılan teknik direktör Tudor ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Salı günü rutin yönetim kurulu toplantımızı yaptık. Son maçlardaki performans, taraftar ve yönetim kurulunu üzdü. Yönetim kurulu olarak yapılan hataları tespit ediyoruz. Teknik heyetin hatası varsa dikkat çekilecek. Antrenör değişikliği sözkonusu değildir. Ligin başındaki performansı yakalamak istiyoruz. Üzüldüğümüz maçlardan ders çıkarıyoruz. Gereken ikazlar yapılıyor. Hiçbir G.Saraylı'nın bu konuda tereddütü olmaması lazım. Puan farkının kapandığını söylemek doğru olmaz. 9 puan öndeyken şimdi 3 puan öndeyiz.

"Terim'le görüşmedik"

Hala şampiyonluğun en kuvvetli adayıyız. Lig uzun bir maraton. Performansı etkileyen taktik hatalar olabilir. Bunun çaresi silbaştan yapıp antrenör değişikliği değil. Yaptığımız hatalardan ders çıkarmak en önemli arzumuz. Terim'le görüşmedik. Sayın Terim de bunu yalanladı. Böyle bir arayış içinde değiliz. Teknik kadro ve takıma olan inancımız tam."