Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ozan Tufan adım adım Beşiktaş'a...

3 büyükler arasındaki Ozan Tufan yarışı büyük ölçüde bitti. Beşiktaş, 7 milyon Euro artı bir futbolcu karşılığında imza attırmaya çok yaklaştı.

11.08.2015 09:46

3 büyükler arasındaki Ozan Tufan yarışı büyük ölçüde bitti. Beşiktaş, 7 milyon Euro artı bir futbolcu karşılığında imza attırmaya çok yaklaştı.

Kartal, Bursaspor’un 20 yaşındaki ön liberosu Ozan Tufan’ın transferinde mutlu sona yakın... Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş’in uzun süredir ısrarla kadrosunda görmek istediği Ozan için kesenin ağzını açtı. Siyah beyazlıların 7 milyon Euro ve 1 futbolcu karşılığında genç futbolcuyu renklerine bağlamaya çok yaklaştığı öğrenildi.

Beşiktaş’la daha önce yapılan görüşmelerde rakamı 9 milyon Euro’ya kadar çıkaran Bursaspor’un da, son teklife sıcak baktığı belirtildi. Bu sıcak gelişmeler sonrası dün akşam Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş ve Ozan Tufan, Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan Profesyonel Futbolcular Derneği ödül gecesinde bir araya geldi.

"Ozan'ı kim takımında istemez ki?"

Siyah beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan’ı arayıp görüştünüz mü sorusuna, “Hayır, ben hiçbir futbolcuya böyle bir teklifte bulunmadım. Bunu ben değil yetkili merci ve yönetim kurulu üyelerimiz yapar. Ne ben Ozan’ı aradım, ne Ozan beni aradı. Zaten Ozan bu konuda ne beni ne de babasını dinler” ifadelerini kullandı.

Ozan Tufan da bunu doğrulayarak, “Şenol Hocam ne söylüyorsa doğrudur” dedi. Güneş, “Ozan Tufan’ı takımınızda görmek istiyor musunuz” sorusuna ise, “Bir teknik direktör Ozan’ı takımında görmeyi elbet ister, o beraber çalıştığım bir oyuncu... Ben Arda’yı da Messi’yi de takımımda görmek isterim” karşılığı verdi. Ozan’ın, yarın İstanbul’da Beşiktaş’a imza atabileceği öğrenildi.

Bölükbaşı: Beşiktaş'a satmam ama son karar yarın

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ise dün gece Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'a futbolcu satmam ama son kararı yarın vereceğiz" dedi.

Transferin, hafta sonuna kadar Beşiktaş lehine bitmesi kuvvetli ihtimal.

Yorumlar | 0
üye profil