Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ozan Tufan transfer haberini alınca bakın ne yaptı...

Fenerbahçe'nin görüşmelere başlandığını açıkladığı Ozan Tufan İstanbul'a geliyor. Sarı-lacivertli kulüp Ozan Tufan ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. İşte transferin ardından yaşananlar...

13.08.2015 13:28

Bursaspor'un akşam antrenmanına katılan Ozan Tufan, antrenman sonrasında Bursasporlu yöneticilerden transfer haberini aldı.

"Fenerbahçe ile senin için anlaştık. Hayırlı olsun" haberini alan genç oyuncu Özlüce Tesisleri'ndeki eşyalarını topladı ve tesisteki arkadaşları ve çalışanlarla vedalaştı. Sonrasında evine giden Ozan ailesine de haberi verdi.

Fenerbahçe'nin Ozan'a ilgisi aslında yeni bir durum değildi. Ara transfer döneminde de Fenerbahçe Bursaspor'un kapısını çalmış ancak istenen bonservis bedeli fazla bulunduğu için bu transfer gerçekleşmemişti. İçinde bulunduğumuz transfer dönemindeyse Ozan Fenerbahçe'nin gündemine yeniden geldi. Ankara'da 25 Haziran'da yapılan TFF Başkanlık Seçimi'nde iki kulüp başkanı Ozan Tufan ve Volkan Şen için görüştü. Fenerbahçe iki oyuncu için istenen ücreti yine fazla bulunca bu transfer gerçekleşmedi.

Ancak sonrasında işler yine Fenerbahçe'nin bu transfere yönelmesine neden oldu. Ozan Tufan'ın transfer olmak istediğini yönetime bildirmesi ve ezeli rakipler Beşiktaş ve Galatasaray'ın devreye girmesi Fenerbahçe'yi yeniden girişimlere yöneltti. Bursaspor'un kapısını bir kez daha resmen çalan Fenerbahçe yönetimi bu kez olumlu sonuç aldı ve genç oyuncunun transferinde mutlu sona ulaştı. Anlaşmanın sağlanmasının ardından önce Fenerbahçe sonra da Bursasportransferi resmen açıkladılar.

Yorumlar | 0
üye profil