Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

F.Bahçe'ye yılın transfer çalımı!

Trabzonspor'un tarihi bir transfer hamlesine kalkıştığı iddia ediliyor. Sezon başında yerli-yabancı 20'nin üzerinde takviye yapan Bordo-Mavililer'in bu seferki hamlesi uzun yıllar konuşulacak cinsten.

05.01.2015 19:09

Yaz transfer döneminde önceki sezon Fenerbahçe'nin gözdesi olan Oscar Cardozo'yu kadrosuna katıp, futbol kamuoyunu şaşırtan Bordo-Mavililer bu kez çok daha geniş kapsamlı bir operasyon gerçekleştiriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Trabzonspor’un Fenerbahçe ile büyük çekişme içine girdiği Bursasporlu Ozan Tufan’ın transferi için 8 milyon euroyla 2 futbolcuyu gözden çıkardığı ileri sürüldü.Fenerbahçe’nin Bursaspor’a Ozan Tufan için 6 milyon euro bonservis bedeli önerdiği, Trabzonspor’un ise rakamı 8 milyon euroya kadar çıkardığı öne sürüldü.Bordo mavililer, ayrıca Bursaspor’a kadro dışı bırakılan Zeki Yavru, Mustafa Yumlu ikilisini de önerdi. Haber ile ilgili metin girin!.  Bursaspor teknik direktörü Şenol Güneş’in yönetimle yaptığı görüşmede iyi bir bonservis bedeli gelmesi halinde kulübün ekonomik açıdan rahatlaması amacıyla Ozan Tufan’ın satılmasına onay verdiği belirtildi. Şenol Güneş’in eski oyuncuları Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu’nun transferine de sıcak baktığı ifade edildi.

Selçuk Şahin takasta kullanılacak

Trabzonspor'un Eski Kurumsal İletişim Sorumlusu Gökhan Dinç'in iddiasına göre; Fenerbahçe'nin Ozan Tufan teklifi ise 6 milyon Euro + Selçuk Şahin...
Yorumlar | 0
üye profil