Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile nişanlandı, kurdeleyi Başkan Ali Koç kesti...

Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın genç futbolcusu Ozan Tufan Rojin Haspolat ile nişanlandı. Ozan Tufan-Rojin Haspolat çiftinin nişan kurdelesini Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kesti. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 10:37
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 10:39
Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile nişanlandı, kurdeleyi Başkan Ali Koç kesti...

Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Ozan Tufan'ın mutlu günü... Tufan, geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi ettiği sevgilisi Rojin Haspolat ile nişanlandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un nişan kurdelesini kestiği törene, sportif direktör Emre Belözoğlu da katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başkan Ali Koç, nişanlanan çiftle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

ROJİN HASPOLAT KİMDİR? OZAN TUFAN'IN NİŞANLISI ROJİN HASPOLAT KAÇ YAŞINDA?

Ozan Tufan'ın Rojin Haspolat ile nişanlanmasının ardından birçok kişi, Rojin Haspolat kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının cevaplarını merak etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

1996 doğumlu yani 24 yaşında olan Rojin Haspolat, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat, Eğlence ve Medya Yönetimi bölümü mezunu. Kariyerine öğrencilik yıllarında Doğan Dergi Grubu'na bağlı ELLE Magazin dergisinde Moda Stilisti Yardımcısı olarak adım atan Rojin Haspolat, daha sonra stajına Harper's Bazaar dergisinde devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Üniversiteden mezun olduktan sonra, Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği'nde 7 ay çalıştı. Rojin Haspolat en son Bebekler ve Çocuklar İçin Uluslararaısı Sanat Festivali Atta Festival'de 1.5 yıla yakın Direktör Yardımcılığı görevini yürüttü. 

Yardımseverliği ile dikkat çeken Rojin Haspolat, Diyarbakır Silvan'da Köy Çocukları Okusun Sosyal Sorumluluk Projesi'ne Çınar Kılıçkaya köyü ortaokulunda ve Van Bahçesaray Güneyyamac Şehit Uzman Çavuş Faik Balcı İlkokulu'nda ihtiyaç sahibi çocuklara Ozan Tufan ile birlikte yaptığı yardımlarla öne çıktı.