Ozan Tufan'ın Pelkas ile yaşadığı diyalog sosyal medyayı yıktı: Adını unuttum bir an, 'Yunanistan' dedim

Fenerbahçe 5 gollü karşılaşmada, konuk olduğu Göztepe deplasmanından 3-2'lik galibiyetle ayrıldı. Ancak karşılaşmadan daha çok Ozan Tufan'ın maç sonrası takım otobüsündeki sözleri konuşuldu. Ozan Tufan'ın Yunan oyuncu Pelkas'a yaptığı asist sorulunca, "Bir ara Pelkas'ın ismini unuttum. 'Yunanistan' diye seslendim çocuğa. Caner abi de duydu, gülmeye başladı. Konsantrasyonumuz dağıldı bir an." ifadelerini kullandı. Ozan Tufan'ın bu sözleri, hem takım otobüsündeki arkadaşlarını hem de sosyal medya kullanıcıları kırdı geçirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 10:26
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 10:26

Sosyal medya Ozan Tufan-Pelkas arasında yaşananları konuşuyor. Ozan Tufan'ın maç esnasında takım arkadaşı Pelkas'ın adını unutup 'Yunanistan' diye seslenişi ve bu olaya Caner Erkin'in şahit oluşu sosyal medyada herkesi güldürdü.

DEPLASMAN DÖNÜŞÜ CANLI YAYIN

Sarı-lacivertliler, deplasman dönüşü takım otobüsünden canlı yayın yaptı. Canlı yayına takımın formda ismi Ozan Tufan damga vurdu.

OZAN TUFAN: PELKAS'A 'YUNANİSTAN' DİYE SESLENDİM

Ozan Tufan'a FB TV muhabiri tarafından Pelkas'a yaptığı asist sorulunca yıldız futbolcu gülmekten kendini alamadı. Maç içinde enteresan bir an yaşandığını söyleyen Ozan Tufan, ""Bir ara Pelkas'ın ismini unuttum. 'Yunanistan' diye seslendim çocuğa. Caner abi de duydu, gülmeye başladı. Konsantrasyonumuz dağıldı bir an."" ifadelerini kullandı.

Etiketler: ozan tufan