Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ozan Tufan'dan Galatasaray'a gözdağı!

Ozan Tufan'dan Galatasaray'a gözdağı!

Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan, derbi maçta Galatasaray'ı geçen sezon olduğu gibi Türk Telekom Stadı'nda yenmek için gideceklerini söyledi.

01.10.2017 14:00

Sarı-lacivertlilerin milli futbolcusu Ozan Tufan, önemli açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan, Süper Lig'e iyi başlayamamalarına rağmen sezon sonu şampiyon olmak istediklerini belirterek, Beşiktaş'tan sonra Galatasaray derbisini de kazanmayı hedeflediklerini kaydetti.

Ligin uzun bir maraton olduğunu aktaran milli futbolcu, şöyle konuştu: "Ligde neyin ne olacağı belli olmuyor. Hızlı ve iyi başlayan bir Galatasaray, iyi futbol oynayan bir Beşiktaş var. Herkes için güçlü gözüken Beşiktaş'ı yenebiliyoruz. Şimdi dışarıda Galatasaray maçımız var. Geçen sene de orada yenmiştik. Bu sene de yenmek için gideceğiz. Bizim için rakip ayrımı yok. Bakıldığı zaman en zor takımlardan biri Medipol Başakşehir'dir. Hem içeride hem dışarıda zor bir takım. Biz mücadelemizi, hırsımızı, azmimizi sahaya yansıtınca karşımızda kimse duramıyor. Bunun da örneğini Beşiktaş maçında gördük."

Fenerbahçe'de üçüncü sezonunu geçirdiğini hatırlatan 22 yaşındaki futbolcu, "Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor Kadıköy'e geldiğinde hep, "Bu sene sıkıntılılar, yeneceğiz." diye söylemlerde bulunuyorlar. Bu bizim öz güvenimizi daha da yükseltiyor. Biz Kadıköy'de rahat bir şekilde oynuyoruz. Yıllardır değişmeyen tek bir şey var, o da Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'u Kadıköy'de yenmemiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil