Ozan Kabak'la ilgili bomba iddia!

Ozan Kabak'la ilgili bomba iddia!
Yayınlanma Tarihi: 24.01.2019 18:23 | Değiştirme Tarihi: 24.01.2019 18:23

Galatasaray'ın 11 milyon euro'ya Stuttgart'a sattığı Ozan Kabak'ın sözleşmesinde bir sonraki transferi için Bayern Münih'e öncelik tanıyan bir madde olduğu iddia edilmişti.

Stuttgart kulübü, Kicker'de yer alan bu haberi net bir dille yalanlayarak diğer hiçbir kulübün transfere dahil olmadığını ifade etmişti.

Çıkan bu iddialar üzerine Almanya'nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild'den konuyla ilgili gündeme bomba gibi düşen bir haber geldi.

Gazetenin edindiği bilgilere göre sarı kırmızılıların eski futbolcusunu Stuttgart'tan önce Bayern Münih transfer etmek istedi.

Ne var ki Bavyera devi, Sportif Direktör Hassan Salihamidzic'in çok istediği oyuncuyu yeterince forma şansı bulamamasından çekindiği için kadrosuna katmaktan vazgeçti.

Bunun üzerine Bayern kulübü, oyuncuyu Galatasaray'dan alıp Stuttgart'a kiralamak istedi ancak bu teklif, Ozan'ın yeni kulübü tarafından reddedildi. 

Stuttgart'ın en nihayetinde kadrosuna katmayı başardığı Ozan'ın Bundesliga'daki ilk maçına Bayern karşısında çıkma ihtimalinin yüksek olması da kaderin cilvesi olarak yorumlandı.