Otto Baric: Rakitic Büyük İhtimalle Türkiye Maçında Oynamayacak

Otto Baric: Rakitic Büyük İhtimalle Türkiye Maçında Oynamayacak

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Otto Baric, Hırvat Milli Takımı kampı için 5 günlük rötar yapan Barcelonalı Rakitic için, "Çok büyük ihtimalle Türkiye maçında oynamayacak" dedi.

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Otto Baric, pazartesi günü oynanacak olan Hırvatistan-Türkiye maçını değerlendirdi. Davet almasına karşın, 29 Ağustos'ta toplanan milli takım kafilesine 5 gün çeşitli mazeretler göstererek katılmayan Barcelonalı futbolcunun durumunu değerlendiren Baric, "İyi bir milli takımımız var. İyi organize oluyor, sahada iyi mücadele ediyoruz. Ancak Ivan Rakitic Türkiye karşısında çok büyük ihtimalle oynamayacak. Bu saatten sonra kampa katılsa bile oynama ihtimali düşük. Bu da takım için çok önemli bir eksiklik olacak" dedi.

"BOŞLUĞUNUN DOLACAĞINA İNANIYORUM"

Baric şöyle devam etti: "Ancak inanıyorum ki teknik direktör Cacic, Rakitic'in yerine onun boşluğunu doldurabilecek bir oyuncuyu monte edebilecektir. Çünkü kadroda bu tip futbolculardan elinde var. Yıldız futbolcunun dışında bir başka önemli handikap da maçta seyircinin olmayacak olması. Seyircisiz tribünler de Hırvatistan adına bir diğer önemli eksiklik olacak. Bardağın dolu tarafına bakarak, bu sessiz ortamda futbolcuların birbirini daha rahat duyarak iletişim kurabileceklerini de söyleyebiliriz".

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 16:23:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin