Osmanlıspor'un zorlu haftası

Osmanlıspor'un zorlu haftası

Osmanlıspor Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Karayel, Hocamız ve sporcularımızda tek hedef, Başakşehir, Zürih ve Fenerbahçe maçlarından kayıpsız geçme üzerine kuruldu dedi.

Osmanlıspor Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Karayel, "Hocamız ve sporcularımızda tek hedef, Başakşehir, Zürih ve Fenerbahçe maçlarından kayıpsız geçme üzerine kuruldu" dedi.

Avrupa Ligi'nde zorlu bir takıma karşı galibiyet almanın sevindirici olduğunu ifade eden Karayel, "Her iki ligin de konsantrasyonu farklı ve bu geçişler gerçekten dikkat ve özveri gerektiriyor. Burada en büyük görev yedek kulübesine düşüyor. Bizim adımıza sevindirici olan en önemli unsur, takımdaki aile ortamının yedek as ayrımını ortadan kaldırmasıdır" diye konuştu.

Hocamızın dikkatli tespitleri doğrultusunda bugüne kadar yapmış olduğu rotasyon çalışmaları meyvelerini veriyor diyen Cenk Karayel, " Bizi mutlu eden diğer bir unsur, takımdaki herkesin her maçta oynayabilecek performansa yakın olmasıdır. Zaten bunu başarabildiğinizde güzel sonuçlara daha da yaklaşıyorsunuz. Önümüzde Başakşehir, Zürih ve Fenerbahçe'den oluşan zorlu bir iki hafta süreci var. Takımdaki 25 oyuncu da her an oynamaya ve gerekli fedakarlığı yapmaya hazır. Allah'ın izniyle, takımdaki farkındalığın bu süreci iyi atlatmamızı sağlayacağına inancımız tam" şeklinde konuştu.

Karayel, Avrupa liginde aldığımız her başarılı sonuç, bizi bu ligin daha da içine çekiyor ve nasıl seneye de katılmalıyızı sorar hale getiriyor diyerek sözlerini şu şekilde tamamladı: "Bu sorular ve oyundan aldığımız haz bizim lig performansımızı belirleyecek diye düşünüyoruz. Biz Avrupa Ligi'ni sevdik. İnşallah, Avrupa Ligi de bizi sevecek. İsmimiz ve omuzumuzdaki sorumluluk, önümüzdeki sezonlar için nasıl daha güçlü bir Türk takımı kurarızı düşündürüyor. Osmanlıspor gelecekteki hedeflerine adım adım yaklaşıyor. Bizim bugünkü amacımız, sağlıklı bir temel atmak ve ileride yerimize geçecek gençlere gurur duyacakları bir kulüp oluşturmak. Osmanlıspor henüz başarılı oldu dememiz şimdilik doğru olmaz. Ama ne zaman sayın Ahmet Gökçek'in yıllar önce koymuş olduğu hedefleri tuttururuz, işte o zaman başardık diyebiliriz."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 11:24:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin