Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçeliler salonu yaktı!

Fenerbahçeliler salonu yaktı!

Beverlo kentindeki salon futbolu maçında Fenerbahçe Beringen takımını destekleyen taraftarlar içerde meşale yakınca ortalık karıştı.

19.02.2015 17:10

Belçika'da düzenlenen bir salon futbol turnuvasına Fenerbahçe taraftarı damga vurdu. Ülkenin, Hollanda sınırına yakın Beverlo kentinde düzenlenen ve Fenerbahçe Beringen takımının da katıldığı turnuvada, sarı-lacivertli taraftarlar da hazır bulundu.Yaklaşık 60 kişilik bir taraftar grubu salonda meşale yakınca göz gözü görmez oldu. Yanan meşalelerin, seyircilerin oturduğu sıralarda delikler açtığı, salonun tavanına da zarar verdiği belirtildi. Organizasyon yetkilileri salonda büyük zarar oluştuğunu, ayrıca yasak olmasına karşın Türk taraftarların sigara da içtiklerini söyledi.

Suç duyurusunda bulundular

Beringen kulübünün başkanı Yener Mert konuyla ilgili olarak "Olaya derhal müdahale ettik. Ancak verilen hasarı onarmayı başaramadık. Olaylara karışanlar hakkında suç duyurusunda bulunduk" dedi. Olaylı maçta Gelko Hasselt'i 3-1 mağlup eden Fenerbahçe Beringen kulübü 1994'te kuruldu. Salon futbolu olan futsalda faaliyet gösteren ekip, Belçika Futbol Federasyonu'na bağlı olarak faaliyet gösteriyor.
Yorumlar | 0
üye profil