Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Orman’dan rakiplerine taş: Kuyruk acısı var

Orman’dan rakiplerine taş: Kuyruk acısı var

“Bazen hedef şaşırtma yapıyorum. Kime elimizi sürtsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1’ken 5 teklif ediyorlar. Büyük bedellere transfer yaptıkları için ‘merhaba’ dediğimiz oyuncuya birken beş ödüyorlar. Menajerler de hayal aleminde.”

26.07.2016 02:09

“Bazen hedef şaşırtma yapıyorum. Kime elimizi sürtsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1’ken 5 teklif ediyorlar. Büyük bedellere transfer yaptıkları için ‘merhaba’ dediğimiz oyuncuya birken beş ödüyorlar. Menajerler de hayal aleminde.”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün Avusturya kampında basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtladı. Jose Sosa'nın durumu ve Eto'o'nun transferi ile ilgili açıklamalar yapan Orman, rakip kulüpler hakkında da çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Fikret Orman'ın sözlerinden öne çıkanlar:SOSA'NIN RUHSAL SORUNLARI VAR Sosa sevdiğimiz bir oyuncu. Kendi açısından zor bir zaman yaşıyor. Ruhsal durumunu çok sağlıklı görmüyorum. Ben ve Ahmet Nur Çebi kendisiyle görüştük. Bizle görüşürken gayet olumlu. Ancak sonradan menajerlerin etkisiyle farklı hareketler içerisine giriyor. Şu an takımımıza zarar vermemesi lazım. İstanbul'da antrenmanlarına başlayacak. Biz de ona göre karar vereceğiz. Sözleşmemiz var ve bu sözleşme iki tarafı da ilgilendiriyor. Prensiplerimizden taviz vermemiz mümkün değil. Bizim arzumuz tabii ki takımındaki yerini alması. Gitmek istiyorsa yerine alacağımız oyuncunun bedelini getirmek zorunda. Transferler kolay yapılmıyor. Taraftar sürekli onu alın, bunu alın diyor. Bazen hedef şaşırtma yapıyorum. Kime elimizi sürtsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1'ken 5 teklif ediyorlar. Büyük bedellere transfer yaptıkları için 'merhaba' dediğimiz oyuncuya birken beş ödüyorlar. Bu işten para kazanan menajerler 'yüzken beş yüze satarız' diyorlar. Herkes hayal aleminde yaşıyor.AHLAKSIZLAR 'TÜRKİYE'YE GİTMEYİN' DİYORLAR Dünya gerçekten zor günlerden geçiyor. Terörizm her yerde. Ancak son olaylar tuz biber oldu. Maalesef ki aynı zamanda ahlaksız bir dünyada yaşıyoruz. Bir oyuncuyu transfer etmek istiyorsunuz, o oyuncuya ''Türkiye'ye gitmeyin'' diye telefonlar açılıyor. Engellenmeye çalışılıyor. Şu bir gerçek; ülkemiz normal şartlar yaşamıyor. Gelecek yıl 3'üncü yıldızı takmak istiyoruz. Son 2 yıldızlı formalar diyerek hedefi de belirttim.ARDA 'NIN DURUMU SOSA'YA BAĞLI Şu anda gündemimizde Arda yok ama Arda, Türk Milli Takımı'nın çok önemli bir ismi. Açıkçası bu gibi bir karar Sosa'nın netleşmesiyle belli olacak bir şey. Arda ile ilgili böyle bir karar Sosa'nın gitmesiyle oluşabilecek bir şey. Mario Gomez açıklamasında net ifade etmiş, 'politik durumdan dolayı ayrılmak istiyorum' diye. Bu bir gerçek. Mario Gomez'e saygı duyuyorum. Terörden çok bahsediyor ama Münih'te de olaylar oldu. Söylediklerine katılmıyorum ama saygı duyuyorum. Mario belki ileride Beşiktaş'ta yeniden görev alır. Biz onu çok sevdik, taraftar çok sevdi. Belki ileriki dönemlerde gelir, bakarsınız şimdi gelir.TORUNOĞULLARI BİRAZ DİNLENSİN Erdal Torunoğlu bizim çok yakın arkadaşımız. Aile dostumuz. Tabii duygusal bir hata etti. Fevri hareketler içerisinde bulundu. Ben başkan olarak bu ailenin babasıyım. Biraz dinlensin, gelir işine gücüne devam eder. Küskünlükler olur, ciddi bir şey olmaz. Erdal çocuklarından ayrı kaldı, biraz dinlensin.ATİBA İYİLEŞTİRMEYİ KESİNLİKLE HAK ETTİ Atiba ile konuşacağım. Kalmasını çok istiyoruz. İyileştirmeyi kesinlikle hak ediyor. 1 yıl sözleşmesini uzatmaya çalışacağız. Bütçemiz içinde bu sorunu çözeceğiz.

Yorumlar | 0
üye profil