Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Onur Kıvrak imzayı attı!

Trabzonspor Kulübü, Onur Kıvrak'ın sözleşmesini 2 yıl daha uzattı. Bu gelişme bordo­-mavili kulüp tarafından KAP'a bildirildi. Onur Kıvrak'ın mevcut sözleşmesinde 950 bin euroluk indirime razı olduğu ortaya çıktı.

08.01.2016 15:07

Trabzonspor Kulübü, başarılı kaleci Onur Recep Kıvrak'ın sözleşmesini 2020 yılına kadar uzattı. Bu gelişme bordo­mavili kulüp tarafından KAP'a bildirildi. Milli eldivenin mevcut sözleşmesinde 950 bin euroluk indirime razı olduğu ortaya çıktı.

KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi: "Profesyonel futbolcumuz Onur Recep Kıvrak ile şirketimiz arasında mevcut, şirketimizin yıllık 3.200.000.­EUR mali yükümlülüğü olduğu ve 31.05.2018 tarihinde sona erecek olan sözleşme, şirketimizin yıllık 2.250.000.­EUR mali yükümlülüğü olacak şekilde revize edilerek 31.05.2020 tarihine kadar uzatılmıştır."

Yönetimden Onur'a

teşekkür Kulüpten yapılan açıklamada, kulüp basın sözcüsü Asım Örem'in ise şu ifadeleri yer aldı:

"Kaptanımız Onur Kıvrak, gerek sporcu kişiliği gerekse Trabzonsporluluğu ile örnek bir isim. Trabzonspor'un menfaatlerini kendi menfaatleri önünde tutmuş, bunu gerek saha içinde gerek saha dışındaki davranışlarıyla da göstermiştir. Kaptanımızla imzaladığımız bu yeni sözleşmeyle bağlarımız çok daha güçlenmiştir. Kendisine katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz." 

Yorumlar | 0
üye profil