Ömer Toprak'tan ilk açıklama!

Ömer Toprak'tan ilk açıklama!

Gökhan Töre’nin, 2013 yılındaki Hollanda maçının ardından otel odasında silahla tehdit ettiği Ömer Toprak, bu olay sonrası, “Töre varsa, milli takımda yokum” demişti. Aradan yaklaşık 2 yıl geçti ve Bayer Leverkusen’de oynayan tecrübeli stoper, Töre’nin alınmadığı aday kadroya çağrıldı ve dün Konya’daki kampa katıldı.

Gökhan Töre’nin, 2013 yılındaki Hollanda maçının ardından otel odasında silahla tehdit ettiği Ömer Toprak, bu olay sonrası, “Töre varsa, milli takımda yokum” demişti.

Aradan yaklaşık 2 yıl geçti ve Bayer Leverkusen’de oynayan tecrübeli stoper, Töre’nin alınmadığı aday kadroya çağrıldı ve dün Konya’daki kampa katıldı.

27 yaşındaki oyuncu bununla ilgili olarak, “Uzun süredir hesapların dışındaydım, o yüzden çağrıldığım için gerçekten memnunum. Takım arkadaşım Hakan Çalhanoğlu ile birlikte taraftarları mutlu etmek istiyoruz” dedi. Bu arada Ay-Yıldızlılar,

6 Ekim’de Ukrayna Konya’da ve 9 Ekim Pazar günü de İzlanda ile deplasmanda oynayacağı maçların hazırlıklarına dün Konya’da yaptığı antrenmanla başladı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 12:15:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin