Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ömer Toprak, kararını verdi...

Ömer Toprak, kararını verdi...

Ömer Toprak kararını verdi. Milli oyuncu takımında kalacak...

19.07.2016 13:12

Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayer Leverkusen'in milli oyuncusu Ömer Toprak, gelecek sezon da takımında kalacak.

Bayer Leverkusen'in sportif direktörü Rudi Völler, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un transfer listesinde yer alan Ömer'in mükemmel bir profesyonel olduğunu belirterek, "Ömer'in kalması flaş haberdir. Bu,  bizim için iyi bir çözüm ve bundan dolayı mutluyuz. Bizde en az bir yıl daha süper bir sezon geçireceğinden eminim." ifadesini kullandı.

Borussia Dortmund'un, 26 yaşındaki futbolcuyu istediğini doğrulayan  Völler, "Biz talebimizden bir parça bile uzaklaşmadık. Ömer'e ve Dortmund'a karşı  dürüst davrandık. Pazarlığa hazırdık. Anlaşamadık. Bunun sebebi biz değiliz."  diye görüş belirtti.

Ömer Toprak'ı transfer etmek için Borussia Dortmund'un 22 milyon avro  bonservis bedeli teklif ettiği belirtilen haberde, Bayer Leverkusen'in ise 25  milyon avroda ısrar ettiği vurgulandı.

Milli oyuncunun, sözleşmesindeki özel maddede yer alan 12 milyon avro  bonservis bedeliyle gelecek sezon Borussia Dortmund'a transfer olacağı da iddia  edildi.

Yorumlar | 0
üye profil