Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe onu istiyor!

Fenerbahçe onu istiyor!

Hollandalı yıldız Dirk Kuyt'a uzun süredir alternatif arayan İsmail Kartal, Torku Konyaspor'un genç yeteneği Ömer Ali Şahiner'in transfer edilmesini istedi.

31.12.2014 12:14

Teknik Direktör İsmail Kartal, ara transferde takıma yapılması gereken takviyeler konusunda yönetime gereken raporu verdi... Özellikle mali açıdan zorda olan kulübün bütçesini daha da bozmak istemeyen tecrübeli çalıştırıcı, bunun için genç ve gelecek vaadeden oyuncuların takıma dahil edilmesinden yana.Bu konuda yönetime kapsamlı bir rapor veren teknik direktör İsmail Kartal, yaşı ilerlemiş bazı oyuncuların yerine şimdiden genç isimleri kadroya dahil etmek istiyor. Önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağı netlik kazanmayan Hollandalı yıldız Dirk Kuyt'a uzun süredire alternatif arayan İsmail Kartal, Torku Konyaspor'un genç yeteneği Ömer Ali Şahiner'in transfer edilmesini istedi.

Teklif yapılacak

Ömer Ali Şahiner için önümüzdeki haftalarda Fenerbahçe Yönetimi'nin girişimlerde bulunması bekleniyor. Sarı - Lacivertli yöneticilerin, bu transfer için takas yoluna gitmeyi düşündükleri öğrenildi. Torku Konya'nın buna sıcak bakmaması halinde ise para+takas konusunun gündeme geleceği belirtildi.  
Yorumlar | 0
üye profil