Olympiakos'tan şoke eden Galatasaray sözleri: Yaşananlar bizi ilgilendirmiyor

Olympiakos Başkan yardımcısı Kostas Karapapas, Galatasaray'ın Atina Havalimanı'nda maruz kaldığı çirkin muameleyle ilgili açıklamada bulundu. Karapapas, 'yaşananlar bizi ilgilendirmiyor' ifadelerini kullanırken, 'Biz bu olaya asla karışmayacağız' dedi. İşte ayrıntılar.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2021 19:58
Değiştirme Tarihi: 14.07.2021 19:58
Olympiakos'tan şoke eden Galatasaray sözleri: Yaşananlar bizi ilgilendirmiyor

Karapapas, "Bu maça sportif olarak hazırlanmamız gerekiyordu. Çünkü ayın 21'inde Şampiyonlar Ligi elemelerinde çok önemli bir maça çıkacağız. Ancak sonunda bu hazırlık maçı oynanamadı. Bu yüzden bugün Aris ile bir hazırlık maçı yapacağız. Havalimanında yaşananlarda Galatasaray'ın güçlü ve aşırı tepkisi vardı. Kurulan siyasi oyun için resmi bir tavır almadık. Almayacağız." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"

Karapapas, "Yaşananlar bizi ilgilendirmiyor. Şampiyonlar Ligi'ne hazırlanmak için iyi bir takımla büyük bir maç oynamak istedik. O andan itibaren geri kalanın Olympiakos'la hiçbir ilgisi yok. Biz bu olaya asla karışmayacağız" açıklamasını yaptı.

CHARDALIAS: BENİM EMRİMLE İZİN VERİLMEDİ

Yunanistan Sivil Savunma Bakanı Nikos Chardalias, Galatasaray Futbol Takımı ile ilgili açıklama yapmıştı.

"Galatasaray kafilesinin hızlı bir testten geçmeyi reddetmesi üzerine, benim emrimle kafilenin ülkemize girmesine izin verilmedi. Halk sağlığını uyaran konularda yasaların uygulanması vazgeçilmezdir.Bu yüzden benim emrimle ülkeye girişlerine izin verilmedi." demişti.