Olivia Wilde'den Bieber'a Sert Uyarı!

Olivia Wilde'den Bieber'a Sert Uyarı!

28 yaşındaki ünlü oyuncu Olivia Wilde'ın Justin Bieber'ın kameraların karşısına tişörtsüz çıkmasıyla ilgili attığı tweet ortalığı karıştırdı.

Ünlü popstar Justin Bieber, hayatında geçirdiği en kötü doğum günü partisi olarak belirttiği 19. yaş günü partisinden tişörtünü çıkarmış şekilde otele döndüğü objektiflere takılmıştı.28 yaşındaki ünlü oyuncu Olivia Wilde, Justin Bieber'ın bu hareketinden dolayı kendi twitter hesabından genç yıldıza bir mesaj yolladı. Yazı'da ''Bieber, şu lanet olası tişörtünü üzerine giy. Varsayalım ki bütün giysilerin çıkan bir yangında yandı, öyle olsa bile kendine yeni bir giysi satın al'' şeklindeydi.Ünlü oyuncu, bu attığı tweet'ten sonra Dünyanın her yerinden Justin Bieber'ın fanlarının büyük tepkisiyle karşılaştı. Belieberlar oyuncunun GQ dergisindeki fotoğraflarını yayınlayarak, tavsiyelerine kendisinin uymasını söylediler.

Haber ile ilgili metin girin!.Bieber, doğum gününde 14 yaşındaki arkadaşı Jaden Smith ile son zamanlarda sevgili olarak anıldığı 17 yaşındaki Ella Paige Roberts Clarke'yi yaşları tutmadığı halde gece kulübüne sızdırdığı haberleri çıkmıştı ama daha sonra bu haberin asılsız olduğu anlaşıldı.
Görüntülenme : 16744 Güncelleme Tarihi: 06/03/2013 09:53:37
Yayınlanma Tarihi: 06/03/2013 09:49:40

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin