Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Oğuzhan Özyakup için çıldırdılar! Bir teklif daha...

Oğuzhan Özyakup için çıldırdılar! Bir teklif daha...

Beşiktaş’ın maestrosu için Roma’nın ardından Marsilya da devreye girdi.

25.06.2017 15:02

Kara Kartal’da geçen sezon ortaya koyduğu başarılı performansla şampiyonluğun en önemli mimarları arasında yer alan Oğuzhan Özyakup, transfer döneminin gözdesi haline geldi.

İlk olarak İtalya Serie A devi Roma’nın takibinde bulunan 24 yaşındaki orta saha oyuncusu için son olarak Fransız temsilcisi Marsilya da devreye girdi. Yönetimin, 12.5 milyon Euro (50 milyon TL) değer biçtiği yıldız isim için Roma’nın son olarak 9 milyon Euro’yu (36 milyon TL) gözden çıkardığı; Marsilya’nın ise 9.5 milyon Euro’yla (38 milyon TL) yarışa sonradan dahil olduğu belirtildi. Kara Kartal’ın ise belirlediği bedelin altında oyuncusunu göndermeye sıcak bakmadığını iki kulübe de ilettiği ve yeni teklifler beklediği belirtildi.

Ozzie, sıcak bakıyor 
Siyah-Beyazlılar’daki 6. sezonunu geçiren Oğuzhan Özyakup, geçen dönem Siyah- Beyazlılar’da 40 maça çıkıp takımına 5 gol ve 9 asistlik katkı sağlamıştı. Şu anda tatilde bulunan ve menajeri aracılığıyla hakkındaki gelişmeleri takip eden Ozzie’nin, yönetimin transferine onay vermesi halinde kariyerine Avrupa’da devam etmeye sıcak baktığı belirtildi. 

Yorumlar | 0
üye profil