Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tottenham'ın transferine Juventus engeli!

Tottenham'ın transferine Juventus engeli!

İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham'ın, Sassuolo'dan kadrosuna katmak istediği oyuncu için Juventus'u ikna etmek zorunda olduğu ortaya çıktı.

17.01.2015 18:24

İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham'ın, Sassuolo'dan kadrosuna katmak istediği Simone Zaza için Juventus'u ikna etmek zorunda olduğu ortaya çıktı.2013-14 sezonu başında Sampdoria'dan Zaza'nın bonservisini alan ve takıma dahil etmeden Sassuolo'ya veren Juventus, oyuncunun satın alma hakkını elinde bulunduruyor. Zaza'yı kadrosuna katmak için girişimde bulunan Tottenham, Sassuolo'ya teklifte bulununca kulüpten gelen cevap yöneticileri şaşırttı.

"Juventus'u ikna edin"

Oyuncuyu Sassoulo'ya 10 milyon avroya veren Juventus, Zaza'yı bu sezon sonunda 14 milyon avro, gelecek sezon ise 18 milyon avroya satın alma hakkına sahip. Torino devinin onayı olmadan başka bir kulübe gitmesi de imkansız. Tottenham'ın bu sezon oyuncuya imza attırabilmesi için Juventus'tan izin alması gerekiyor.Sassuolo formasıyla çıktığı 15 maçta 7 gol atan 23 yaşındaki Zaza'nın transferi ilerleyen günlerde netleşecek.
Yorumlar | 0
üye profil