Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

G.Saray'dan Burak patlaması!

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Burak Yılmaz hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

27.01.2015 21:29

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Burak Yılmaz hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

İşte sarı kırmızılı yaptığı o açıklama;

Fotomaç Gazetesi'nin Salı günkü nüshasında yer alan, "İşimiz Sınıkçılara Kaldı" başlıklı haber içeriğindeki tüm bilgiler hayal ürünü olup, tamamen gerçek dışıdır.Kulübümüzün resmi televizyon kanalında kulüp doktorumuz Op. Dr. Yener İnce tarafından, oyuncumuz Burak Yilmaz'a ait tedavinin tüm detayları birinci ağızdan açıklandığı hâlde, hâlâ ve kasıtlı yalan haberler yapılmaktadır.Hiçbir zaman uygulanmamış hatta adı dahi kulübümüzce bilinmeyen birtakım uydurma tedavi yöntemleri kulübümüze atfedilerek Galatasaray ve sağlık ekibinin başarılı çalışmaları gölgelenmeye çalışılmaktadır.Haberin içeriğindeki iddialar, eğer amaç Galatasaray düşmanlığı değilse sadece cehalet ve kötü niyetle açıklanabilir.Hiçbir akıl ve vicdan sahibi insanın inanmayacağını bildiğimiz bu haberlere sevgili taraftarımızın da itibar göstermemesini rica ederiz.Galatasaray Spor Kulübü
Yorumlar | 0
üye profil