Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O atlet konuştu: Perişan oldum!

O atlet konuştu: Perişan oldum!

Rio Olimpiyat Oyunları’nda ‘erkekler sırıkla yüksek atlama’ branşının sıralama turlarında kimilerine göre penisinin kimilerine göre ise dar şortunun kurbanı olan Japon sporcu Hiroki Ogita ilk kez konuştu.

18.08.2016 23:23

Bir tabu Rio'da yıkıldı: Çinli yüzücü Fu kimsenin 'söyleyemediğini' söyledi Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde devam eden Olimpiyat Oyunları, ilginç bir başarısızlık hikayesine sahne olmuş, ‘erkekler sırıkla yüksek atlama’nın sıralama turlarında 5.3 metreyi deneyen Ogita çıtayı düşürmüştü. Yarış sırasında kaydedilen görüntülerde, Ogita’nın bacağının değmesi nedeniyle hafifçe sarsılan çıtanın, şortu nedeniyle belirgin hale gelen penisinin darbesiyle düştüğü görülmüştü.

Sıralama turlarını 21. sırada tamamlayarak finale kalamadan Rio’ya veda eden Ogita, yarış görüntülerinin basına yansımasının ardından Olimpiyat Oyunları’nın en fazla konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

O günden bu yana sessizliğini koruyan Ogita, medyanın ilgisi ve hakkındaki şakalara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.

‘SON GÜLEN BEN OLACAĞIM’“Yabancı basının beni böyle aşağı çekmesini beklemezdim” diyerek sitemini dile getiren Ogita, şunları yazdı: “Doğru olsaydı başka ama benimle alay etmek ve dalga geçmek için bu kadar ileri gitmelerinden ötürü perişan oldum. Doğruyu söylemek gerekirse çok zordu ama sanırım spot ışıkları altında olmak bir tür şans. Elimden gelenin en iyisi yapacağım ve son gülen ben olacağım.”

Ogita ayrıca, kendisiyle dalga geçenlere ‘bir kez olsun stada giderek gerçek bir karşılaşma izleme’ ve ‘sırıkla atlamanın nasıl harika bir spor olduğunu anlama’ tavsiyesinde bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil