Galatasaray'da Caner Erkin krizi!

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tuğcan Bolayır, bugün yapılan divan kurulu toplantısında, futbolcu Sabri Sarıoğlu'nu topa tuttu.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2015 17:06
Değiştirme Tarihi: 19.03.2015 17:08

Galatasaray Kaptanı Sabri Sarıoğlu ile Fenerbahçeli Caner Erkin'in, eşlerine dünyanın en pahalı otomobillerinden Lamborghini hediye etmesi, sarı kırmızılı kulübün bugün yapılan divan kurulu toplantısına damga vurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.


Galatasaray Lisesi'ndeki toplantıda söz alan divan kurulu üyesi Tuğcan Bolayır, Sabri Sarıoğlu'nun, eşi Yağmur Sarıoğlu'na Lamborghi almasını eleştirerek, "Neymiş efendim; Caner'in hanımına hava atacakmış, çık adam gibi topunu oyna!" dedi.
 

Önce adam gibi oyna


Kulübün zor günler yaşadığına dikkat çeken Bolayır, futbolcuların da tasarruf yapması gerektiğini belirterek şöyle konuştu:
"Sabri affedildi, hanımına 1 trilyonluk araba almış. 2 trilyonluklar var. Neymiş efendim Fenerbahçeli Caner'in hanımıyla hava atacakmış. 50 TL asgari ücretin olduğu ülkede böyle şey olmaz. Sabri'yi sonra oynatamazsınız... 'Trilyonluk askerler 'derler. 35 bin TL'lilk araba alsan ne olurdu? Önce adam gibi oyna. Ayağım sakat diye çıkıyorsun, sonra maç 2-0'dan 2-2 oluyor."