Nuri Şahin bombası! Bedelsiz olarak Galatasaray'a gelebilir

Şampiyonluğu Başakşehir'e kaptıran Galatasaray, yeni sezonda güçlü bir kadro kurmanın uğraşını verecek. Sarı Kırmızılılar, geçtiğimiz sezon Werder Bremen'de oynayan ve şu an herhangi bir kulüple bağlantısı olmayan milli futbolcu Nuri Şahin'in transferi için düğmeye bastı.

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 09:22
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 09:22
Nuri Şahin bombası! Bedelsiz olarak Galatasaray'a gelebilir

Galatasaray, bu yıl kiralık olarak verim almaya çalıştığı Mario Lemina ve Jean Michel Seri'nin sözleşmelerinin sona ermesi nedeniyle orta sahada ön libero mevkisine oyuncu aramaya başladı.

Selçuk İnan'ın da futbolu bırakmasıyla birlikte dolan boşluğu nokta atışı bir transferle doldurmak isteyen Sarı Kırmızılılar, yabancı sınırını da göz önüne alarak yerli oyunculara öncelik verecek. Bu doğrultuda Fatih Terim'in gündemine milli takımdan öğrencisi olan Nuri Şahin geldi.

GEÇEN SEZON BREMEN'DEYDİ

Alman Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen ile olan sözleşmesi biten ve bonservisi şu an elinde olan Nuri Şahin'in Galatasaray'da forma giymesi ihtimaller dahilinde. Fatih Terim, çok sevdiği ve güvendiği bu ismin takımda yer almasını çok istiyor. 31 yaşındaki oyuncunun takımda lider rolünü üstlenmesini de bekleyecek. Nuri, kariyerinde toplamda 378 maça çıkarak 38 gol 65 asistle parlak bir tablo çizdi. (Sabah)

İlgili Sayfalar: Spor