Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Newcastle'da iki isimle yollar ayrıldı!

Newcastle United, Jonas Gutierrez ve Ryan Taylor ile yollarını ayırdı. 2 oyuncu da takımdan gönderildikleri yolundaki haberi telefonda aldıkları için üzgün...

02.06.2015 15:32

Bu sezon son haftada Premier Lig'de kalmayı başarabilen Newcastle United, Ryan Taylor ve Jonas Gutierrez'in kontratlarını uzatmama kararı aldı.

2 oyuncu yönetimin kararını, Kuzey İrlanda'da antrenörlük kursuna katıldıkları sırada telefonla aldı. Hem Gutierrez hem de Taylor, menajer John Carver ile yönetime kırgın. 

Kulübün ayrılık kararı almasını normal karşıladığını dile getiren Taylor, "Kuzey İrlanda'da sadece 1 gün kalacaktık. Menajer Carver kontratımızın uzatılmayacağını, Newcastle'a döndükten sonra yüzümüze söyleyebilirdi. Hem ben hem Jonas uzun süredir bu kulübün başarısı için mücadele ediyoruz. Menajerimiz benimle konuştuktan sonra telefonu Jonas'a vermemi istedi. O da kulüple ilişiğinin kesildiğini bu şekilde öğrenmiş oldu. Bu gerçekten inanılmaz" dedi. 

Ryan Taylor, 2009'dan bu yana Newcastle United forması giyiyordu. Son 7 yılını Newcastle'da geçiren Jonas Gutierrez ise kanseri yendikten sonra yeniden takıma dönmüş ve son haftada attığı golle kulübün ligde kalmasını sağlamıştı.

Yorumlar | 0
üye profil