Bjelica sözünü tuttu ve...

Bjelica sözünü tuttu ve...

F.Bahçe Ülker’in Sırp yıldızı Bjelica, 3 ay önce “Neden gülmüyorsun” sorusuna, “Gülmek için Final-Four’u bekliyorum” yanıtını vermişti... Bjelica sözünü tuttu ve ilk kez güldü.

F.Bahçe Ülker’in ‘ağır işçisi’... Elinden her iş gelen bir yıldız... Tarihi Final-Four zaferinin kahramanlarından biri... Sırp yıldız Nemanja Bjelica... Kanarya’nın Maccabi Electra’yı devirerek final-four’a kaldığı tarihi zaferde. 16 dakika oyunda kaldı... 5 sayı, 6 ribaund, 1 asist yaptı...

İşte F.Bahçe taraftarının gözbebeği, hiç değişmeyen yüz ifadesiyle ‘buz adam’ olarak biliniyor. Yaklaşık 3 ay önce verdiği röportajda, "‘Taraftar seni çok seviyor ve seni gülerken görmek istiyor. Barcelona’ya son saniye basketiyle galibiyeti getirdikten sonra bile yüzünde ifade değişikliği olmadı. Neden?” şeklindeki bir soruya "Ben de taraftarlarımızı çok seviyorum ve bu durumun farkındayım. Fakat ben bunun numarasını yapmam. Böyle bir insanım. Final-Four’a kalırsak, söz veriyorum güleceğim” yanıtını vermişti. Tarihi zaferin ardından gülerkenki yüz ifadesi objektiflere yansıyan Sırp yıldız, böylece verdiği sözü de tutmuş oldu.

Görüntülenme : 209 Güncelleme Tarihi: 21/04/2015 11:23:58
Yayınlanma Tarihi: 21/04/2015 11:10:41

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin