Nejat İşler sezonu açtı!

Muğla Süper Amatör Lig'de mücadele etme hakkı kazanan, başkanlığını ünlü sanatçı Nejat İşler'in yaptığı Gümüşlükspor, yeni sezonu açtı.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2016 14:58
Değiştirme Tarihi: 25.10.2016 14:58
Nejat İşler sezonu açtı!

Gümüşlükspor sezon açılışında sunuculuğu sanatçı Dost Elver yaptı. Futbolcular ile teknik heyetin tek tek isimleri anons edilerek tanıtıldığı, altyapı sporcularının da yer aldığı açılış renkli görüntülere sahne oldu.

Başkan Nejat İşler, sezon açılışına üzerinde Gezi Olayları'nda 19 yaşında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın fotoğrafı ve "Düşlerinde özgür dünya" yazısı olan, sırtında Ali İsmail Kormaz 19 yazan tişörtle katıldı. Gümüşlükspor'a sezon öncesi 10 transfer yapan İşler, açılışta, "Cami ya da okul yaptıracaktım. Gümüşlük'e spor tesisi yaptırıyorum" diye konuştu.

"GÜMÜŞLÜKSPOR OLMASAYDI KİTAP YAZMAZDIM"
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un destekleriyle içerisinde lojman, restoran, fitness salonu ve soyunma odaları olan modern tesise sahip olmak için çalışmalara başladıklarını belirten İşler şunları söyledi: "Bu yıl ligde yine iddialıyız. Ancak çevirdiğim bir filmden aldığım 80 bin TL'yi kulübe bağışladığım iddiaları yalan. Sadece yazdığım kitabın telif haklarını kulübümüze bağışladım. Zaten Gümüşlükspor olmasaydı kitap yazmazdım."

İşler, açılıştan sonra Mumcularspor ile oynanan özel maçı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte izledi