Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Negredo imza töreninde müjdeyi verdi!

Negredo imza töreninde müjdeyi verdi!

Beşiktaş'ın yeni transferi Negredo önce Siyah-Beyazlı kulübün televizyonuna çıkarak açıklamalarda bulundu. Negredo daha sonra basın toplantısında soruları yanıtladı. 

04.08.2017 18:12

Negredo'nun kulüp televizyonuna yaptığı açıklamalar ise şu şekilde;
'Transfer sürecim çok çabuk gelişti aslında. Beşiktaş ailesine katılmak için ben de hevesliydim. Kimin geleceğini henüz bilmiyorum ama ben de birini arayıp 'Come to Beşiktaş' diyeceğim herhalde. Beşiktaş taraftarının birçok videosunu izledim. Şu an onlarla alakalı konuşurken bile tüylerim diken diken oluyor. Her oyuncu, böyle bir taraftarı yanında görmek ister. Onlarla beraber bir bütün olmak için sabırsızlanıyorum. İspanya'da birkaç tane lakabım vardı. Canavar, köpekbalığı, matador... En iyisi matador. Gol sayısı vermek istemiyorum ama tüm forvetlerin hedefi, şimdiye kadar attığı gol sayısının üstüne çıkmaktır. İdolüm Brezilyalı Ronaldo. Real Madrid'in 2. takımında oynarken o, A takımda oynuyordu. Aynı sahada antrenmana çıkma şansı buldum.'

Basın toplantısında konuşan Fikret Orman ise şunları söyledi: 'Negredo transferiyle tüm taraftarın mutlu olduğunu düşünüyorum, Allah utandırmasın. Çok istedik bu transferi. Negredo gibi bir karakteri Beşiktaş'a kazandırdığımız için çok mutluyuz. Gol kralı bu sene Beşiktaş'tan olacak' ifadelerini kullandı. 

"Fenerbahçe, Negredo transferinde araya girdi?" diye sorulan soruyu Fikret Orman şu şekilde cevapladı: Biliyorsunuz burada imzalar kalplere atılır. Fazla parayı seçenler olabilir ama bizim tarzımız o tip oyuncularla değil mutlu olmak için gelenlerdir.

Negredo basın toplantısında Fikret Orman'dan sonra söz aldı. Şampiyonluk yaşamak istediğini belirten İspanyol futbolcu, 'Şampiyon takıma gelen bir oyuncu şampiyon olmak ister. Beşiktaş ailesinin şampiyon olarak daha da büyümesini istiyorum' dedi.

'BEŞİKTAŞ DÜNYA ÇAPINDA BİR KULÜP'

Come to Beşiktaş sloganı hakkında da konuşan Negredo,  'Beşiktaş dünya çapında bir kulüp; 'Come to Beşiktaş' gibi yaratıcı bir slogan bulmuşlar' ifadelerini kullandı.

İspanya Milli Takımı ve Gary Medel hakkında da konuşan Alvaro Negredo, 'Milli takım yolu benim için çok uzun bir yol. Çok çalışmam lazım. İlk önce Beşiktaş'ı şampiyon yapalım sonrasına bakarız. Gary Medel büyük bir oyuncu. Birlikte de oynama şansım oldu. Ancak bu konuyu başkanı ilgilendiren bir konu' dedi.

Sözü bitiren Fikret Orman ise, 'Negredo ve ailesiyle birlikte mutlu günler geçireceğimizi temenni ediyorum. Allah utandırmasın' şeklinde konuştu. 

Yorumlar | 0
üye profil