Nazifoğlu ve Mehmet Özbek'ten yakın takip...

Nazifoğlu ve Mehmet Özbek'ten yakın takip...

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu ile kulüp başkan danışmanı Mehmet Özbek'in de bir bölümünü takip ettiği antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirildiği bildirildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de 2 Ekim Pazar günü  sahasında Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ilk 15 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman, teknik direktör Jan Olde Riekerink'in saha içinde futbolcularla yaptığı toplantıyla başladı. Sarı-kırmızılılar daha sonra ısınma hareketlerinin ardından gruplar halinde pas çalışması yaptı.

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu ile kulüp başkan danışmanı Mehmet Özbek'in de bir bölümünü takip ettiği antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirildiği bildirildi.Tedavilerine devam edilen Nigel de Jong, Kolbeinn Sigthorsson ve Serdar Aziz antrenmanda yer almadı. Galatasaray, Antalyaspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 14:36:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin