Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nani'nin menajerinden flaş açıklama!

Nani'nin menajerinden flaş açıklama!

Fenerbahçeli Luis Nani'nin menajeri Lucas Brascherini, İspanyol AS gazetesine yaptığı açıklamada Portekizli yıldızın geleceği ile ilgili önemli mesajlar verdi.

26.06.2016 15:27

Fenerbahçe'de Luis Nani'nin kariyerine İstanbul'da devam etmesi zor görünüyor. Menajeri Lucas Brascherini, AS Gazetesi'ne konuştu. Brascherini, "Nani, tatili bitene kadar bir karar vermeyeceğini söyledi. Ancak F.Bahçe'den ayrılmayı düşünüyor" dedi.

YILDIRIM'IN NANİ PİŞMANLIĞIAziz Yıldırım, devre arası Çin'den gelen 20 milyon euro'luk tekliflere rağmen Luis Nani'yi satmadıklarını açıklamıştı. Avrupa için "8.5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi olmasına rağmen Portekizli futbolcuya gelen teklifler çok düşük düzeyde. Birçok devin Nani'yi istediği yazılıp çizilirken kulübe gelen en yüksek teklifin 5.5 milyon euro olduğu öğrenildi. Yıldırım'ın da "Keşke devre arasında 20'ye satsaydım. Şimdi onu almak için pazarlık yapıyorlar" dediği kaydedildi.VALENCIA'DAN 5 MİLYON EURONani ile Everton'ın haricinde şu an en ciddi ilgilenen kulüp Valencia. İspanyol ekibi 5 milyon euro'luk bir teklif önermeyi planlıyor. Ancak yerel basın Nani transferine karşı. SuperDeporte Yazarı Vicente Sempere "Nani mi? Pahalı, gol sayısı az, asist sayısı kısır. Hayır teşekkürler" yazdı. (Sabah)

Fenerbahçe, potada dünya yıldızını getiriyor!

Yorumlar | 0
üye profil