Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nani: Finale kadar gidebiliriz

Nani: Finale kadar gidebiliriz

Polonya ile oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulunan Luis Nani, Hırvatistan maçındaki ruhu devam ettirirsek finale kadar gidebiliriz dedi.

29.06.2016 14:20

Polonya ile oynanacak maç öncesi açıklamalarda bulunan Luis Nani, "Hırvatistan maçındaki ruhu devam ettirirsek finale kadar gidebiliriz" dedi.

Portekiz'in forvet oyuncusu Luis Nani, Euro2016'da çeyrek finale çıktıkları için mutlu olduklarını ve iddialarını sürdürmek istediklerini söyledi.

Nani, Hırvatistan'a karşı geçen Cumartesi günü görüntülenen aynı ruhu devam ettirirlerse finale kadar gidebileceklerini belirtti.

Yarın çeyrek finalde Polonya ile karşılaşacak olan Portekiz'de, forvet oyuncusu Nani ilk turda takımın en iyi oyuncusu seçilmişti.

Antrenörüne "kör bir güven" duyduğunu söyleyen Nani, bu güvenin inanılması güç bir "rüya" için gerekli olduğunu, bu kupayı kazanmak için lazım olan tüm "malzemelerine sahip olduklarını" dile getirdi.

Polonya ile Almanya arasındaki maçı seyrettiğini söyleyen Nani, "Almanya gibi bir takıma karşı maçın hakimiyetini elinde tutan bir Polonya'ya dikkat etmeliyiz, Polonya sadece Lewandowski'den oluşmuyor" dedi

Yorumlar | 0
üye profil