Mustafa Kapı ile ilgili sürpriz iddia! Süper Lig'e mi dönüyor?

Galatasaray'ın altyapısından yetişen ve 2020 yılında takımdan ayrılarak Lille'e transfer olan Mustafa Kapı ile ilgili sürpriz bir iddia gündeme geldi. Genç oyuncunun Süper Lig'e geri döneceği öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2021 14:10
Değiştirme Tarihi: 30.12.2021 14:21
Mustafa Kapı ile ilgili sürpriz iddia! Süper Lig'e mi dönüyor?

Galatasaray'dan olaylı şekilde ayrılarak Lille'in yolunu tutan Mustafa Kapı, o sezon zaman zaman şans bulmuş ve takımıyla Fransa şampiyonluğu yaşamıştı.

Lille'de A takımda süre bulmakta zorlanan, B takımda ise bu sezon yalnızca 6 maça çıkan Mustafa Kapı'nın Süper Lig'e geri döneceği iddia edildi. Ajansspor'da yer alan haberde Fatih Karagümrük'ün 19 yaşındaki futbolcuyla prensip anlaşmasına vardığı belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fransız kulüp ile 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Mustafa'nın bonservisiyle gelebileceği ifade edildi.

"UMARIM AVRUPA'DA KALICI OLURUM"

Galatasaray'dan ayrılıp Lille'e giden Mustafa Kapı, transfer sonrası yaptığı açıklamada; "Çok iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum Lille transferi konusunda. Fransa ligi ve kulübüm genç oyuncuları yetiştiren, oynatan ve değer katan bir kulüp. Ben Avrupa’da düzenli olarak oynayıp uzun süre kalmak istiyorum. Galatasaray’dan Türkiye’de kalmak için değil, kariyerime Avrupa’da devam etmek istediğim için ayrıldım. Umarım düzenli olarak uzun yıllar Avrupa’da Futbol oynarım." diye konuşmuştu.

Kaynak: Hürriyet

İlgili Sayfalar: Spor