Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Denizli'nin budadığı ilk isim...

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ilk geldiği günde takımı budayacağının açık açık söylemişti. Budanan ilk kişinin Sabri olduğu ise dün gece Akhisar Belediye maçında belli oldu.

21.12.2015 12:48

Son dönemde Galatasaray taraftarlarının eleştirilerine hedef olan tecrübeli oyuncu Sabri Sarıoğlu, Akhisar Belediyespor önünde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde ilk kez yedek kaldı.

Denizli'nin göreve gelmesinin ardından Kasımpaşa, Bursaspor ve Beşiktaş maçlarına ilk 11'de başlayan Sabri, Akhisar Belediyespor maçında ise sahadaki yerini Tarık Çamdal'a kaptırdı. Maç içinde teknik direktör Mustafa Denizli, 65. dakikada Tarık Çamdal'ı kenara alıp yerine Jose Rodriguez'i aldı. Sağ beke de stoper Semih'i çekti. Mustafa Denizli'nin sağ bek oyuncusu Sabri'yi oyuna almaması ve yerine Semih'i denemesi "Artık Galatasaray'da Sabri devri kapanıyor" yorumları yapıldı. Sosyal medyada da bu neşter büyük yankı uyandırdı.

Denizli, yönetime de mesaj yolladı

Denizli, ilk geldiği günde takımı budayacağının açık açık söylemişti. Budanan ilk kişinin Sabri olduğu ise dün gece Akhisar Belediye maçında belli oldu. Mustafa Denizli'nin dün akşam yönetime de bir mesajı vardı. astana ve Beşiktaş maçında sadece 2 oyuncu değişikliği yapan Denizli, dün de bu hakkını 2 kez kullandı. Denzili'nin bu hareketi yönetime "yedek kulübem zayıf. Takviye şart" mesajı olarak yorumlandı.

Yorumlar | 0
üye profil