Florya'da sürpriz toplantı! Selçuk ve Sneijder...

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2015 12:49 | Değiştirme Tarihi: 02.12.2015 14:11

G.Saray Teknik Direktörü, Sneijder ve Selçuk'la görüştü. 2 kaptandan da yardım istedi. Özgüven'in geri gelmesi gerektiğini savunan 2 kaptan Denizli'ye destek sözü verdi.

Galatasaray' da Mustafa Denizli dizginleri eline aldı. Sarı-Kırmızılı takımı yeniden ayağa kaldırmayı kafasına koyan tecrübeli hoca Kasımpaşa beraberliği sonrasında dün sürpriz bir toplantı gerçekleştirdi. İki kaptan Selçuk İnan ve Wesley Sneijder'i Florya'daki odasında ağırladı. Tecrübeli teknik adam iki yıldızına "Sizce sorun nedir?" diye sordu. Atletico Madrid maçı sonrası yaptığı açıklama sonrasında tepki alan Hollandalı oyuncu, bu daveti bir sorgulama olarak algılayınca, tecrübeli teknik adam ise, "Burada bir aile olacağız. Sorunları hep beraber çözeceğiz. Sizden de gördüğünüz tüm sorunları bana anlatmanızı istiyorum. Siz takım için en önemli halkalarsınız. Bana vereceğiniz tavsiyeler gelecek haftalara yön verebilmek açısından çok önemli" ifadesini kullandı. 

Özgüven geri getirilmeli

Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin bu açıklamalarından sonra ahatlayan Sneijder gördüğü tüm yanlışları ortaya döktü. Selçuk da tecrübeli teknik adamla fikirlerini paylaştı. Sneijder'in Denizli'ye, "Türkiye'nin en iyi ekibiyiz. Ancak üzerimizde bir şanssızlık var. Kenetlendiğimiz takdirde her şeyin üstesinden geliriz. Özgüven geri getirilmeli" dediği öğrenildi. Selçuk'un ise, "Takımı eski günlerine döndürmek için gereğini yapacağız" sözü verdiği belirlendi.