Mustafa Denizli'nin yeni takımı belli oldu: Hoş geldin Büyük Mustafa

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay, teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli'nin getirildiğini resmen açıkladı. Kulübün resmi Twitter hesabından, 'Evine hoş geldin Büyük Mustafa' ifadeleri kullanıldı.

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2021 13:39
Değiştirme Tarihi: 28.04.2021 13:41
Mustafa Denizli'nin yeni takımı belli oldu: Hoş geldin Büyük Mustafa

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay, teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli'nin getirildiğini resmen duyurdu.

Resmi duyuruda 'Evine hoş geldin Büyük Mustafa' ifadeleri kullanıldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktörlük için anlaşılan Mustafa Denizli ile bugün saat 15.00'de Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri'nde imza töreni gerçekleştirilecek. TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Mustafa Denizli'ye takımın teknik direktörü olması için çağrıda bulunmuştu. Mustafa Denizli de Altay'dan kendisine yapılan teklifi geri çevirmenin zor olduğunu açıklamıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mustafa Denizli, resmi açıklama öncesi dün şu ifadeleri kullanmıştı:

“İçinden yetiştiğim, ferdi olmaktan gurur duyduğum büyük Altay’dan ilk kez böyle bir davet aldım. Mustafa Denizli olmamda en büyük katkısı olan kulübümün bu davetini geri çevirmem mümkün değil. Ancak iki ricam var; 1-) Kulübün çok geniş bir kadrosu var; bu kadro en verimli sayıya indirilmeli. 2-) Bana teklif etmeyi düşündükleri ücret, Mehmetçik Vakfı ile Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’na bağışlanmalı... Bunların yerine getirilmesi halinde camiama olan gönül borcumu ödemeye seve seve hazır olduğumu bilmelerini istiyorum” dedi.