Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mustafa Çulcu: Regattin penaltıyı yedirdi!

Mustafa Çulcu: Regattin penaltıyı yedirdi!

Merkez Hakem Kurulu eski başkanı Mustafa Çulcu, Osmanlıspor-Fenerbahçe maçında yaşanan tartışmalı pozisyonları hurriyet.com.tr için değerlendirdi.

02.10.2016 20:21

DAKİKA 5: TOP, İSMAİL'İN KOLUNA ÇARPMADIOsmanlıspor atağında top Fenerbahçe ceza alanındaki İsmail'in omuzuna çarptı. Osmanlısporlular penaltı bekledi ama penaltı değil.

DAKİKA 7: OMUZ OMUZA MÜCADELEYine İsmail Köybaşı ile Ndiaye'nin Fenerbahçe ceza alanı içindeki mücadelesinde Osmanlısporlu futbolcu yerde kaldı. Penaltı değil, karar doğru.

DAKİKA 8: PENALTIYI YEDİRDİ!Volkan Demirel'in kalesinden çıktığını gören Regattin, ayağını Volkan'ın ayağına takarak faulü aldırdı ve penaltıyı yedirdi (üstte). Penaltıyla alakası yok. Tam tersine Regattin'in sarı kart görmesi gerekirdi.

DAKİKA 16: MEHMET GÜVEN'İN SARI KARTI NEREDE?Fenerbahçe atağa kalktığı sırada Mehmet Güven, Josef de Souza'ya direkt daldı. Hakem avantaja bıraktı, ki doğru, ancak avantaj kaybolduktan sonra dönüp Mehmet Güven'e sarı kart göstermeliydi. Göstermeyerek çok ciddi bir hata yaptı.

DAKİKA 30: ÖNCE 'OYNA' DEDİ, SONRA...Volkan Demirel ceza alanı dışında Regattin'e müdahalede bulundu. Hakem önce eliyle 'oyna' işareti yaptı, ardından 1-2 saniye geçtikten sonra faul kararı verdi.

DAKİKA 44: SKRTEL'E SARI ÇIKMALIYDISkrtel, 2 no'lu yardımcının gözü önünde Koray'a, topla oynama niyeti olmadan bodoslama girdi. Bunun karşılığı sarı karttır. Hakem faulü verdi ama kartı çıkarmadı.

Yorumlar | 0
üye profil