Muriqi'ye transfer teklifi! Temsilcisi açıkladı...

Muriqi'ye transfer teklifi! Temsilcisi açıkladı...
Yayınlanma Tarihi: 27.10.2019 19:19 | Değiştirme Tarihi: 27.10.2019 19:19

Fenerbahçe forması giyen Vedat Muriqi'nin bağlı olduğu KA-Sportmanagement isimli menajerlik şirketinden Deniz Uysal, Inter dedikoduları hakkında konuştu.

İtalyan FC Inter News isimli internet sitesine konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Uysal, henüz resmi bir teklif almadıklarını ancak oyuncusunun Serie A için biçilmiş kaftan olduğunu söyledi.

Oyuncusunu Zlatan Ibrahimovic ve Robert Lewandowski karışımı bir futbolcu olarak betimleyen Deniz Uysal, ciddi bir teklif gelmesi halinde bunu başkan Ali Koç'a ileteceklerini ve pazarlıkların başlayabileceğini ifade etti.

Deniz Uysal ayrıca İngiltere, Almanya, Katar, Suudi Arabistan ve İtalya'dan Vedat Muriqi için teklifler geldiğinin de altını çizdi.

Deniz Uysal'ın açıklamaları şu şekilde;

"Şu ana dek Inter'den resmi bir teklif almadık."

"Ancak size İngiltere, Almanya, Katar, Suudi Arabistan ve İtalya'dan bazı menajerler ve sportif direktörlerin bizi aradığını söyleyebilirim. "

"Fenerbahçe'nin olası bir transferde ne kadar bonservis talep edeceği ise net değil."

"Ciddi bir teklif gelirse bunu kulüp başkanına iletiriz ve taraflar pazarlıklara başlar."

"Vedat Muriç, tam bir Premier Lig ve Serie A golcüsü. Gücü ve fiziksel özellikleriyle bu liglere mükemmel bir şekilde uyar."

"Skorer, inanılmaz güçlü, oyun görüşü çok iyi olan ve gol vuruşlarında son derece soğukkanlı bir futbolcudan bahsediyoruz. "

"Zlatan Ibrahimovic ile Robert Lewandowski'nin karışımı diyebilirim. Ancak onların sol ayaklısı ve daha iyi bir ayağa sahip olanı..."