Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Transferi resmen açıklandı! Perşembe günü...

Transferi resmen açıklandı! Perşembe günü...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor'un kulüp futbol şube sorumlusu Mustafa Kızıl, biri Avrupa'dan olmak üzere 4 kulübün resmi teklifte bulunduğu futbolcuları Muhammet Demir'in transferinin bu hafta kararlaştırılacağını söyledi.

13.01.2016 11:48

Kızıl, yaptığı açıklamada, 5 yıldır Gaziantepspor'un formasını giyen Muhammet Demir'in,  takımdaki genç ve değerli oyunculardan biri olduğunu belirtti.  Transfer dönemlerinde adı bazı kulüplerle anılan Muhammet Demir'e tekliflerin olduğunu  doğrulayan Kızıl, şöyle konuştu:

"Muhammet ile ilgili 4 kulübün resmi  teklifi var. Bunlardan 3'ü Türkiye'den diğeri ise Avrupa'dan. Bugün ve yarın  oyuncumuzu isteyen kulüp yöneticileriyle toplantı yapacağız. Ardından başkanımız,  teknik heyetimiz ve Muhammet Demir ile teklifleri değerlendirip, oyuncumuzun ve  kulübümüzün menfaatine olacak şekilde doğru kararı vereceğiz. İnşallah  Muhammet'in durumu bu hafta belli olacak."

Mustafa Kızıl,  Gaziantepspor'un ligi kaçıncı sırada bitirirse bitirsin, oyuncularının birçok  kulübün transfer listelerinde yer aldığına işaret etti. 

Futbolcularının kulüplerin gündeminde yer almasının gurur verici  olduğunu dile getiren Kızıl, "Her yıl futbolcularımıza tekliflerin geliyor  olması, geçmişten bugüne hayata geçirdiğimiz kulüp ve transfer politikalarımızın  eseridir" diye görüşlerini aktardı.

Yorumlar | 0
üye profil