'Mücadeleyi bırakmadık'

"Mücadeleyi bırakmadık"

Siyah-beyazlı formayla ilk golünü atan Adriano çok mutlu olduğunu söyledi, “Sonana kadar galibiyeti kovaladık, herkes gayret gösterdi. Her geçen gün daha iyi oluyoruz. Geçen yıl şampiyon olsak da üzerine koymalıyız” dedi.

Beşiktaş’ta 75. dakikada oyuna giren ve maçın uzatma dakikalarında attığı golle takımına galibiyeti getiren Adriano çok mutlu olduğunu söyledi.

Brezilyalı oyuncu, “İkinci yarı oyuna girmeme rağmen çok mutluyum. Son ana kadar galibiyeti kovaladık, herkes gayret gösterdi. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Taraftarlarımız da destek verdi. Oyuna ne zaman girdiğim önemli değil, galibiyet önemli. Buradaki ilk golümden dolayı çok mutluyum” diye konuştu.

Kendisine destek olan herkese teşekkür eden siyah-beyazlı futbolcu, “Her geçen gün daha iyi oluyoruz. Geçen yıl şampiyon olsakta üzerine koymalıyız. Takımdaki farklılıklara rağmen takım olursanız, büyük bir adım atarsınız. Yine takım olmalıyız. Dış etkenler var maalesef, size yardım etmeyen. Bunlara rağmen takım olma yolunda ilerliyoruz. Bunu da ispatlıyoruz” ifadelerini de kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 04:33:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin