Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mücadeleden asla vazgeçmem

Mücadeleden asla vazgeçmem

BEŞİKTAŞ’ın flaş transferi Gökhan Gönül, “Beni kötü orta yaparken görebilirsiniz, ama mücadeleden vazgeçtiğimi göremezsiniz” dedi.

14.07.2016 01:09

Gönül, Başkan Fikret Orman ile birlikte dün Vodafone Arena’da medyanın karşısına çıkıp siyah beyazlılara 4 yıllık imza attı. Gönül, “Şampiyonluk sözü veriyor musun” sorusuna, “Şampiyonluk sözleri vermemem belki, ama şunları söyleyebilirim: Beni kötü orta yaparken görebilirsiniz, hatalı pas verirken görebilirsiniz, ama mücadeleden vazgeçtiğim tek bir maç bile göremezsiniz diyebilirim” dedi.

MUTLU KARŞILANIYORUM
Beşiktaş’tan teklifi Milli Takım ile Euro 2016’dayken aldığını belirten Gönül, “Bir gel git yaşamadım. Başkanım lig sürerken benimle ilgili, Beşiktaş’ta görmek istediğini söylemişti. Ama hiçbir zaman resmi bir teklif olmadı. Başkanım da kontratımın tamamen bitmesini beklemiş olmalı ki Milli Takım’dayken hem benim hem kulübün ayrılık kararını açıklamasından sonra, Beşiktaş resmi teklifini yaptı” dedi. Siyah beyazlı taraftara da teşekkür eden Gönül, “Nerede Beşiktaşlı görsem beni mutlu bir şekilde karşılıyor” dedi..

KARTAL DÖVMESİ TAM 15 YILLIK
“BACAĞINDAKİ Kartal dövmesi yüzünden Beşiktaşlı olduğun söyleniyor. Öyle mi” sorusu üzerine Gönül, “Dövmeyi 15 yıl önce yaptırdım. Profesyonel futbolcuların takım tutması diye bir şey olmamalı. Şu an Beşiktaş forması giyiyorum ve Beşiktaşlıyım” dedi. Orman ise, “Gördüğünüz gibi siyah beyaz giyinmiş” dedi.

ORMAN:ÇOK KEYiF ALDIM
BAŞKAN Fikret Orman, karakterli bir oyuncuyu renklerine bağladıklarını belirterek, “Gökhan’a Beşiktaşlı olmasından dolayı keyif aldığımı söyledim. Kendisine ailemize hoş geldin diyorum. Gökhan Gönül, çok karakterli bir oyuncu. Büyük camialar arasında ilk defa oyuncu transferi olmuyor” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil