Moussa Sow gelecek sezon Fenerbahçe'de kalacağını açıkladı!

Moussa Sow gelecek sezon Fenerbahçe'de kalacağını açıkladı!

Fenerbahçe geçen sezon 16 milyon Euro gibi rekor bir bonservis ücretiyle Al-Ahli'ye sattığı Moussa Sow'u transferin son gününde kiralık olarak kadrosuna kattı…

Geri dönmek için Al-Ahli'deki alacaklarından bile vazgeçmeyi göze alan Senegalli yıldız, dönüşte duyduğu memnuniyeti takımdaki eski dostlarıyla paylaştı. Sow, kavuştuğu arkadaşlarına Fenerbahçe'nin değerini ayrıldıktan sonra daha iyi anladığını söyledi.

"Futbolcu gibi hissedemedim"
Sarı-lacivertli takımdan gözyaşları ile ayrıldığını hatırlatan Sow, "Fenerbahçe'yi ailem gibi görüyordum. Stattan ağlayarak çıktım. Çünkü burada hem taraftar hem de başkan bana her zaman sevgi ve saygı gösterdiler. Ama Fenerbahçe'nin değerini ayrıldıktan sonra daha iyi anladım" dedi. Kadıköy gibi bir stattan, Samandıra gibi bir tesisten ayrılıp Al Ahli'ye gittiğini belirten golcü futbolcu, "Fenerbahçe'den sonra orada kendimi hiç futbolcu gibi hissedemedim. Oynadığım futbol beni tatmin etmedi. Belki maddi şartlar orada daha iyiydi ama İstanbul'daki atmosfer ve Samandıra'daki şartları bulamadım" diye konuştu.

"Kalabilmek için her şeyi yaparım"
Fenerbahçe'ye 1 yıl kiralık olarak geldiğini ancak kariyerinin sonuna kadar buradan ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını kaydeden Senegalli, "Şimdilik 1 yıl için buradayım. Bunun için de fedakarlıklar yaptım. Geri dönme niyetim ise hiç ama hiç yok. Seneye de Fenerbahçe'de olacağım. Maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazırım" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 462 Güncelleme Tarihi: 07/09/2016 14:32:27
Yayınlanma Tarihi: 07/09/2016 13:46:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin