Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mourinho 'Oley' çekilmesine bozulmuş

Fenerbahçe karşısında beklenmedik bir yenilgi alan Manchester United'ın hocası Mourinho, taraftarın 'oley' çekmesine bozulmuş

06.11.2016 13:57

İspanyol Tele Deporte, F.Bahçe seyircisinin 75. dakikadan itibaren her pasta ‘Oley’ çekmesinin Mourinho’nun canını sıktığını yazdı.Fenerbahçe, Avrupa Ligi'nde Moussa Sow ve Jeremain Lens'in harika golleriyle Manchester United'ı 2-1 yenerek çarpıcı bir sonuç elde etmişti. Ancak maçın içinde öyle bir detay var ki Kırmızı Şeytanların ünlü hocasının buna ciddi biçimde takıldığı öğrenildi.

İspanyol Tele Deporte, sarı-lacivertli seyircilerin daha dakikalar 75'ken her pas atıldığında "Oley" çekmesinin Jose Mourinho'nun karizmasını çizdiğini yazdı. İspanyol Tele Deporte "Jose'nin en acı günüydü. Belki de kariyerinde ilk kez onun çalıştırdığı bir takıma 'oley' çekildi" sözleriyle ünlü hocanın yaşadığı duyguları tarif etti. Alman futbolunun efsane ismi Dieter Höness ise Türklerin geçmişte ateşli taraftarları sayesinde büyük takımları yendiklerini ancak Fenerbahçe'nin sadece bu destekle değil oyunuyla da United'ı dize getirdiğini söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil