Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Mourinho'dan şaşırtan açıklama! "Premier Lig'de..."

Chelsea'nin başında 3. lig şampiyonluğuna ulaşan Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, İngiltere'de başka bir takım çalıştırabileceğini söyledi.

23.05.2015 15:32

İngiltere basınına açıklamada bulunan Mourinho, şu an için Chelsea'yi çalıştırmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Kulüp başkanı Roman Abramovich, bir gün bu takım için yeteri kadar iyi olmadığımı düşünürse, İngiltere'de başka  bir ekip çalıştırabilirim" ifadesini kullandı. 

Şimdilik Chelsea'den ayrılma gibi bir durumun söz konusu olmadığını aktaran Portekizli teknik adam, "Abramovich aksini söylemedikçe kulübümü  bırakmam. Herhangi bir takım bana Chelsea'de aldığımın iki katı maaş ödeyip  önemli bir proje sunsa dahi bu kararım değişmez" değerlendirmesinde bulundu. 

İlk olarak 2004'te Chelsea'nin başına geçen 52 yaşındaki Mourinho, 3,5  sezonluk dönemde takımıyla 2 Premier Lig, 2 Lig Kupası, 1 Federasyon Kupası ve 1 Community Shield şampiyonlukları yaşamıştı. Mourinho, 2013'te ikinci kez teknik  direktörlük koltuğuna oturduğu "Maviler"de geçen sezonu kupasız kapattıktan sonra  bu yıl Premier Lig'de ve Lig Kupası'nda zafere ulaştı. 

Yorumlar | 0
üye profil