Modric: Türk Milli Takımı çok güçsüz

Modric: Türk Milli Takımı çok güçsüz

Hırvatistan Milli Takımı'nın yıldızı Luka Modric, maçın ardından Türk Milli Takımı'nı yetersiz bulduğunu söyledi.

Hırvatistan Milli Takımı'nın yıldız ismi Luka Modric ise Türkiye'ye karşı çok fazla pozisyona girdiklerini ama bunun galibiyet için yeterli olmadığını kaydetti.

Modric, futbolda bazen böyle şeylerin olabileceğini dile getirerek, şunları söyledi:

""Dominant bir oyun oynadık, daha iyiydik, çok fazla pozisyon bulduk ama bir türlü kazanacak kadar gol atamadık. Bugün Maksimir'deki atmosfer skandaldı. Boş tribünlere karşı oynamak çok zor. Sanki bir antrenmandaymışız gibi hissettik. Elimizden gelenin en iyisini yaptık ama işe yaramadı. Bu sonuçtan ötürü kendimizi suçlamamız gerekiyor. Bu yeni Türk takımı, bize göre çok güçsüz. Tüm maç sadece savunma yapabildiler. Grubumuz çok zor, çok kaliteli takımlar var. Önümüzde uzun bir yol var, bundan sonraki maçlara odaklanacağız."

Cacic: Türkiye bayağı şanslıydı
Hırvat futbolcu, Arda Turan'ın milli takım kadrosunda yer almaması ilgili olarak da "Arda'nın kadroya alınmaması ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Bu Türk teknik direktörünün bileceği bir iş." dedi.

Emre Mor'un kaliteli bir isim olduğunu ifade eden Modric, "Emre çok yaratıcı bir oyuncu. Borussia Dortmund onu aldı ve onun büyük bir kariyeri olabilir." değerlendirmesinde bulundu.

Görüntülenme : 339 Güncelleme Tarihi: 06/09/2016 10:54:14
Yayınlanma Tarihi: 06/09/2016 10:08:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin