David Trezeguet transfer oluyor!

Serie B ekiplerinden Modena, Fransa'nın yetiştirdiği en önemli golcülerden biri olan tecrübeli ismi kadrosuna katmak istiyor.

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2015 18:41
Değiştirme Tarihi: 10.01.2015 18:41
David Trezeguet transfer oluyor!

Fransız futbolunun yetiştirdiği en önemli golcülerden olan David Trezeguet, Avrupa futboluna geri dönmeye hazırlanıyor. Sezonu Hindistan Süper Ligi ekiplerinden Pune City'de geçiren David Trezeguet ile İtalya Serie B takımlarından Modena ilgileniyor.

Serie B'de mücadele eden Modena'da başkan Antonio Caliendo, yaptığı açıklamada 37 yaşındaki golcü oyuncu David Trezeguet ile ilgilendiklerini söyledi. Sky Sports'a konuşan Modena Başkanı Caliendo, ''Çok güzel bir yeni yıl hediyesi olabilir. David ile Hindistan'dan dönüşünde görüşme ayarlamak istiyorum. Futbola devam etmek istiyorsa, benimle görüşeceğini düşünüyorum. Umarım hayallerim onu alarak gerçeğe dönüşür. David bizim için çok önemli bir transfer olur. Tabi her şey kendisine bağlı'' ifadelerini kullandı.

David Trezeguet, İtalya'da daha önce Juventus forması ile uzun yıllar forma giymişti. Golcü oyuncu 2011'de Hercules'ten ayrıldıktan sonra Avrupa'da futbol oynamadı. Trezeguet son olarak Hindistan Süper Lig ekiplerinden Pune City'de forma giydi.