Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Webo'dan ayrılık açıklaması!

Fenerbahçeli Pierre Webo bu yıl şampiyon olamamalarını hem saha içi hemde saha dışında yaşadıkları olaylardan kaynaklandığını ifade etti. Şampiyonluğun kaçmasından dolayı üzgün olduğunu belirten Kamerunlu forvet, sarı lacivertli kulüpte misyonun bitmediğini söyledi.

02.06.2015 12:44

Fenerbahçeli Pierre Webo, şampiyonluğu Galatasaray'a kaptırdıkları için taraftarlardan özür diledi.

Kulüp dergisine konuşan Kamerunlu forvet, şampiyonluğun kaçmasını bu sezon saha içi ve dışında yaşadıkları olaylara bağladı. Webo, "Bizim için hiç kolay bir sezon olmadı. Yolumuza engellerin çıktığı bir sezonu geride bıraktık. Belki de en önemlisi otobüste yaşadığımız o saldırı gecesiydi. O gece tüm zorlukların tepe noktasını oluşturdu. Bu tarz yöntemlerle bizi mağlup etmeye ve yıldırmaya çalıştıklarını gördük. Saha içi yetmedi; saha dışında da saldırıldı. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine saldırıya uğrayan, böylesine üzerine gidilen başka bir camia yok" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'yle olan sözleşmesi biten Webo sarı lacivertli kulüpteki misyonunun daha bitmediği görüşünde. Tecrübeli forvet, "Fenerbahçe’de kalmayı çok istiyorum. 2,5 yıldır bu formayı üzerimde taşımaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Fenerbahçe’de hep elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama bildiğiniz gibi sözleşme iki taraflı bir konu. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde de Fenerbahçe’de forma giyebilmeyi gerçekten çok istiyorum" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil