Mino Riola: Klopp pisliğin teki

Mino Riola: Klopp pisliğin teki

Balotelli'nin İtalyan menajeri Raiola, Balotelli'nin Nice transferi öncesi oyuncusunun Alman teknik adam Jurgen Klopp tarafından umursanmadığını iddia etti.

Futbol dünyasının ünlü menajerinden Mino Riola, Mario Balotelli'nin Fransız kulübü Nice'e bedelsiz transferi sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Balotelli'nin Liverpool'daki hocası Jurgen Klopp'un Balotelli'ye b*k gibi davrandığını söyleyen menajer, Alman teknik adamın Balotelli'yi rezerv takımla idmanlara çıkmaya zorladığını sözlerine ekledi.

Raiola, Gazzetta dello Sport'a verdiği röportajda Klopp'un Balotelli'nin yeteneğini harcadığını öne sürerek, "Bu işin sonunda Liverpool yönetiminin ileri gelenleri Klopp'un bir hata olduğunu anlayacaklar" diye konuştu. İtalyan menajer, "Klopp'un koçluk yeteneklerini yargılayamam ama bana göre iyi bir koç değil, Balotelli'nin her ne olursa olsun bir insan olduğunu anlayamadı. O pisliğin teki" diyerek oyuncusuna sahip çıktı."OYUNCUMA BİR B*K PARÇASI GİBİ DAVRANILDI""Balotelli idmanda yalnız bırakılmaktan hiç şikayet etmedi, bu durumun yanlış olduğunu Klopp'a söylemeye çalıştığında ise oyuncuma bir b*k parçası gibi davranıldı" diyen Raiola, oyuncusunun Nice formasıyla Ligue 1'de Manchester City'deki formuna geri döneceğini ve bu transferin Nice kulübü için bir risk teşkil etmediğini açıkladı.

Ibrahimovic'in yokluğunda Ligue 1'in prestijnin %50 azaldığını iddia eden Raiola, "Ligue 1'i yayınlayan kanal Nice'e bonus vermeli, çünkü Mario ile birlikte bu prestijin en az %30'u geri kazanıldı" diyerek yeni bir tartışma da başlatmış oldu.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/09/2016 16:05:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin