Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Milli yıldıza dudak uçuklatan teklif!

Sezon başında Bundesliga ekibine Freiburg'a transfer olan Çağlar Söyüncü sergilediği performan ile devlerin dikkatini çekmeyi başardı.

02.02.2017 17:48

Çağlar Söyüncü'nün menajeri Mustafa Doğru, Radyospor'da Özgür Sancar'a önemli açıklamalarda bulundu. 

Devre arasındaki teklifleri ve son günlerde gündeme gelen Manchester City iddialarıyla ilgili olarak ise Doğru, "Devre arasında birkaç kulübün resmi teması oldu. Transfer döneminde Rusya ve Fransa'dan kulüpler istedi fakat bu teklifleri kulübü Freiburg reddetti. Zaten Çağlar'ın ülke değişimine sıcak bakmıyoruz. Sezon sonunda tekrar şartları görüşeceğiz. 

Çağlar için Fransa'dan Lille ve Rennes'in ciddi teklifleri oldu. Projelerle karşımıza çıktılar fakat Almanya'nın iyi bir lig olmasından dolayı sıcak bakmadık. İtalya'dan Roma ilgilendi. Resmi tekliften ziyade menajerler aracılığıyla bizlere ulaştılar. Rusya'dan Zenit ısrarlı bir şekilde istedi ve bonservis bedeli olarak yaklaşık 15 milyona Euro'ya yakın bir ücret teklif etti.

Manchester City ilgileniyor, bize menajer aracılığıyla ulaştılar fakat detayları konuşmadık. Çağlar'ın oyun mantığı Pep Guardiola'ya uyuyor. Çağlar'ın hedefi Premier Lig" ifadelerini kullandı.

Ajansspor

Yorumlar | 0
üye profil